Rubriky
Podnikání

Únikové hry v Enigma Escape v Kolíně

Únikové hry vznikly v Japonsku v roce 2007. V roce 2011 se začaly rozšiřovat na všechny kontinenty. Zavedou vás na místa, na kterých si užijete velká dobrodružství. Příběh hry je orientován například na sci-fi, kriminální nebo hororové prostředí. Budete uzavřeni v místnosti, ve které se musíte dokázat zorientovat, najít stopy, dokonale prozkoumat všechny dostupné předměty, vyřešit všechny hádanky, dospět k finálnímu řešení a úspěšně uniknout z místnosti.

hororová chodba.jpg

V únikové hře můžete zažít lineární děj, kdy se řeší pouze jeden úkol v jeden daný okamžik a úkoly na sebe logicky navazují. Při nelineárním ději je možné řešit několik úkolů zároveň nebo se lineární a nelineární děj ve hře různě kombinuje.

V únikových hrách rozlišujeme hry staré a nové generace. Ve staré generaci her se setkáváme s velkým množstvím rébusů s visacími zámky a klíči. Oproti tomu nová generace je více sci-fi s čipy, čidly a elektronickým zařízením.

agent v černém.jpg

Enigma Escape můžete navštívit v páru nebo v pětičlenném týmu. Užijte si u nás teambuilding, rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu, výročí nebo se setkejte s přáteli. Během hry budete řešit logické hádanky, budete hledat nápovědy a indicie, které vás přivedou k celkovému vyřešení hry a tím udělat exit game Enigmaescape.

Jaké hry vám nabídneme? Úniková hra Samara vás přenese do prostředí filmu Kruh, která je laděna do tématu oblíbeného hororu. Hra je vhodná také pro děti od 10 let. Máte odvahu postit si záhadnou videokazetu? Další úniková hra Dvojitý agent vám přinese velkou dávku dobrodružství, kdy budete řešit úkoly, abyste unikli KGB. Obě hry jsou zakomponovány do prostředí města Kolín.

Úniková hra je skvělým dárkem pod stromeček. Užijete si spoustu legrace s kamarády i s rodinou. Využít můžete dárkový poukaz, který nabízíme k prodeji. Poukaz si vyzvednete osobně v Kolíně, také vám může přijít poštou nebo mailem.