Když je dovolená zrušena

Klidně se může stát, že den před tím, než máte jet na dovolenou, přijde zpráva nebo vám někdo zavolá, že je vaše dovolená zrušena a to z nějakého důvodu. Může to být důvod, který je zcela logický, ale také to může být důvod, který logický příliš není. Tak jako tak bude vaše dovolená zrušena a je pochopitelné, když budete kvůli něčemu takovému naštvaní.

Je jasné, že když se něco takového stane, člověk z toho rozhodně nadšený nebude, protože je jistě v té době již sbalený a už se těší na to, až bude moct vyrazit.

pěkná pláž

Pokud se vám stane, že vám den před dovolenou zavolají, že byla vaše dovolená zrušena, pak se rozhodně dožadujte vrácení peněz v plné výši. Mělo by to být možné. Pokud to možné nebude, pak si vyberte jinou dovolenou, která bude v takové výši, v jaké byla ta dovolená, na kterou jste se tolik těšili.

Je pravda, že může vzniknout nějaká mimořádná situace na místě, kde jste chtěli jet a z důvodu bezpečnosti vás zde nepřepraví, protože si nikdo nepřeje, aby se vám nebo vaší rodině něco stalo. Něco takového je velice logickým důvodem. Určitě bychom našli ale i důvody, které příliš logické nejsou, jako je například ten, že pro vás v hotelu nemají volný pokoj a to i přesto, že danou dovolenou máte objednanou už několik měsíců dopředu. V tomto případě se není čemu divit, že člověk bude naštvaný a bude zuřit.

nachystaný kufr

Pokud se dostanete do takové situace, opravdu je pochopitelné, že budete naštvaní, ale určitě byste si neměli vylévat zlost na ty, kteří byly pověřeni k tomu, aby vám zavolali a řekli vám, že je vaše dovolená zrušená, protože oni nejsou těmi, kteří za něco takového mohou. Může za to mnohdy někdo úplně jiný. Věřte, že je spousta lidí, kteří si právě na tyhle lidi vylijí svou zlost. Daní lidé chápou, že z toho nebudete nadšeni, ale oni opravdu nemohou za to, že byl váš výlet zrušen. Pamatujte na to, že tohle nejsou ti lidé, na které byste si měli vylévat zlost. Oni jistě také nejsou nadšeni z toho, že vám musí volat a oznamovat takovou zprávu.