Rubriky
Podnikání

Jak ušetřit na nákupech online

A proč se vlastně nákupy na internetu staly tak oblíbenými, že lidé v mnoha případech zcela přešli pouze na tuto alternativu? Možná právě kvůli tomu, že je zde možné sehnat prakticky cokoliv za mnohdy lepší cenu než v zavedených kamenných prodejnách a možnost přivézt nákup až ke dveřím domu získala zvláště v chladných zimních dnech oblibu mnoha lidí. Nákupy zde ale mohou být mnohdy také zrádné, a proto přinášíme několik tipů, jak můžete i při nákupech online ušetřit.

černobílé podprsenky

Cenové srovnávače

Už nemusíte běhat od jednoho obchodu k druhému a zjišťovat, ve kterém mají vám hledaný výrobek za nejlepší cenu na vlastní pěst. K tomuto účelu lze dnes využít cenových srovnávačů, které vám nejlevnější produkt najdou v průběhu několika sekund a na pár kliknutí.

Slevové kódy a výprodeje

Výprodeje na internetu jsou často ještě mnohem patrnější než ty, které po sezoně nastanou v obchodech ve vašem městě. Ceny klesají mnohdy až o několik desítek procent na směšné nízké částky. A pokud by vám ani tohle nestačilo, velkou výhodou nákupů online jsou často dostupné slevové kódy a kupony. Pro nákupy oblečení se vám může hodit například About you slevový kód zeleneslevy.cz, který třeba zrovna vám ušetří nemalé finanční prostředky.

věšáky s oblečením

Získejte cashback

Že absolutně netušíte, o čem je nyní řeč? Nevadí. Právě díky neznalosti cashbacku jste možná dosud přicházeli o velké finanční částky. Laicky řečeno, cashbackové portály vám nabízejí určité procento z utracené částky zpět. Některé e-shopy se totiž rozhodly zákazníkům ušetřit peníze tak, že dle výše jejich nákupu jim bude poměrná část v procentech vrácena a bude moci být využita třeba na nákupy další. A komu tohle nemůže připadat výhodné? Po nějaké době se totiž může vámi investovaná část dané sumy zase objevit na vašem účtu připravena na další úžasné nakupování v mnoha takto smýšlejících e-shopech.

Rubriky
Podnikání

Kde se dobře najíst v Čenkovicích?

Čenkovice jsou malebná vesnice, která se nachází zhruba 22 kilometrů od města Ústí nad Orlicí. I když se jedná o malou vesničku, kde žije necelých dvě stě obyvatel, je tu spousta věcí k vidění. Ve vesnici najdete krásný evangelický kostel, roubené domky, Kostel svatého Vavřince nebo patrovou faru. Nejvíce turistů ale vyrazí do Čenkovic za vidinou lyžování, jelikož díky svému umístění bývá v zimě dostatek sněhu pro zimní sporty. Najdete tu ski areál disponující vleky a dalším nezbytným vybavením.

A právě v okolí ski areálu je několik míst, kde se dobře najíst.

Restaurace Červená voda

Čenkovice restaurace Červená voda ukojí chutě i těch nejvybíravějších strávníků. Najdete tu jak klasickou fast foodovou stravu, jako párky, hranolky či hamburgery, tak i českou klasiku, jako omáčky, guláš, vepřo knedlo zelo a podobně. Na své si přijdou i milovníci zahraniční kuchyně. Můžete tu ochutnat třeba italské těstoviny nebo vyhlášené slovenské halušky. Ochutnali jste už pravý rakouský germknödel? Sladkou vydatnou tečku si zamilujete. Jedná se o pařený knedlík plněný povidly a posypán cukrem a mákem. Navrch ještě přijde rozpuštěné máslo. Někdy můžete narazit i na variantu, kdy jsou povidla nahrazená vanilkovým krémem.

řízek

Bufety

V areálu najdete také několik bufetů, které ukojí rychle a vydatně váš hlad. Najdete tu všechny klasické pokrmy rychlého občerstvení, jako párky v rohlíku, klobásky, hranolky, langoše a podobně. Samozřejmostí je i něco na spláchnutí, ať už nealkoholická limonáda, pivo nebo v zimních měsících třeba dobrý svařák na zahřátí.

hranolky

Apres Ski bar

Potřebujete zahnat žízeň, zahřát se horkým nápojem nebo se posilnit? Pak navštivte Apres Ski bar. V teplých dnech tu najdete studené pití na zahnání žízně, v zimních zase něco na zahřátí. Dopřát si můžete z nealko výběru čaj, kávu či horkou čokoládu. Kdo se nebojí trochy alkoholu, může ochutnat teplý svařák, vynikající punč, horkou medovinu nebo například bombardino, což je teplý nápoj podobný vaječnému koňaku, který se servíruje se sladkou šlehačkou.

Rubriky
Podnikání

Bezpečná a rychlá skartace dokumentů

V každé společnosti je čas od času zapotřebí roztřídit staré dokumenty a ty nepotřebné odstranit. Vyhodit je do přistaveného kontejneru by nebylo příliš rozumné. Mohly by se dostat do nepatřičných rukou.

 • Proto je ideálním řešením jejich skartace.
 • Tou je zajištěno, že nikdo nebude mít šanci zjistit žádné informace, které dokumenty obsahovaly.

skartace dokumentů

Skartace dokumentu v Praze probíhá na velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2. Tím pádem jde vše velice rychle a bez zbytečných časových ztrát. Další výhodou je také velikost částic po skartování. Ta je nastavena podle normy NBU stupeň pro „důvěrné“ utajení. Konkrétně se jedná o rozměry 6×40 – 53 mm.

 • Profesionální skartace pro každou firmu přináší jeden důležitý efekt.
 • Nemusí se vůbec o nic starat.
 • Ani o proces skartace a ani o následný odpad.

Firma může také určit některého svého pracovníka, aby byl při skartaci přítomen. Celý proces skartace je ukončen vystavením protokolu o ekologické likvidaci v souladu s příslušnou normou. Odpad je zaslán do papírny k finálnímu zpracování.

Bezpečná je také likvidace datových nosičů

Kromě klasických papírových dokumentů je možné požádat také o odborné znehodnocení datových nosičů, ke kterým patří CD, DVD, diskety, videokazety. Veškeré úkony, spojené s likvidací papírových dokumentů i datových nosičů, probíhají ve střeženém objektu.

 • Nehrozí tedy žádné nebezpečí, že by mohlo dojít k proniknutí důvěrných dat na veřejnost.

skartovaný papír
Společnost zabývající se skartací dokumentů Skartace dokumentů Praha: http://ekoskart.eu/ nabízí pro své klienty maximální komfort. Není nutné věci určené k likvidaci kamkoliv vozit nebo nosit. Dokumenty mohou zůstat v deskách, šanonech, kroužkové vazbě nebo jinak spojené či svázané. Problémem nejsou ani velké spony nebo provázky. Po skartaci vám budou vráceny prázdné šanony a pytle.

 • Celý proces je tedy rychlý bezpečný a pro firmu velice komfortní.

Rubriky
Podnikání

Pečujte o svou firmu

Víte co je logo?
Když se podíváte na mnoho firem okolo sebe, mnoho z nich si vybavíte podle jejich loga. Například u čerpacích stanic je to běžné, že logo mají přímo na stojanu s cenami. Díky tomu víte, do jaké stanice jedete. Stejně je tomu o obchodů, a to jak s potravinami, tak například s oblečením. Výrobci elektroniky mají svoje logo, a to je i celky obsažené v názvu firmy. Logo by mělo být nápadité, a mělo by vám hned asociovat, o jakou firmu se jedná. Takto fungují loga. A proto je dobré jej mít.

logo

Nemusíte mít obrovskou firmu s tisíci zaměstnanci, ale měli byste mít logo, které si lidé hned spojí s vámi. I menší firmy je mají, a díky tomu si na ně člověk vzpomene, když hledá třeba nějakou službu nebo výrobek. Logo jde umístit kamkoliv – na web, vizitky, letáky nebo klidně na zeď vaší firmy nebo na firemní auto. Budete vždy všude na očích.

I velké firmy začínaly
I vy si můžete vybudovat velkou a silnou firmu, ale nebude to hned ani zadarmo. Podnikání je práce téměř na každý den, a stojí to mnoho sil. Když už jste se na podnikání dali, dotáhněte to do konce a vydělávejte dostatek peněz na její provoz a případně i na expandování. Logo si nedokáže vytvořit každý, chce to trošku umět kreslit a být kreativní. Vždy je lepší oslovit nějaké grafické studio, jako je například tvorba loga Kolín. Nechte si vyrobit logo, které vás bude reprezentovat v širokém okolí.

vizitka

Podprahová reklama
Vnímáme všechno okolo sebe, a i to o čem si myslíme, že nevnímáme. Takto funguje i reklama. Když necháte svoje logo natisknout třeba na letáky a vyvěsíte je náhodně na nástěnky, určitě si vás lidé zapamatují. Ruku v ruce s logem jde kvalitní web, který byste také neměli podcenit. Dobrý web je v dnešní době nutnost, protože většina lidí hledá výrobky i služby právě online, a díky webu si vyhledají i vaši firmu.

Rubriky
Podnikání

Chci se rychle přestěhovat a za dobrou cenu!

Už jste se někdy ocitli v situaci kdy jste se potřebovali nutně a rychle přestěhovat? A nenašli jste nikoho vhodného kdo by vám nabídl tu nejlepší cenu? Už jste se někdy dostali do situace kdy jste se museli přestěhovat? Nebo snad dokonce vystěhovat, protože vám majitel neprodloužil nájem? Už jsme si takovou situací zajisté asi všichni. Není to pro nikoho lehké. Už jenom ta představa kdy si budete muset znovu vše zabalit, zkontrolovat zda máte opravdu všechno co jste měli v bytě nebo v domě a následně to naskládat do auta či více aut a na místě to následně znovu vybalit.

auto

Ale od toho jsme tady přece my abychom vám s tím velmi rychle a snadno pomohli. Nenecháme vás ve štychu! Naše služby jsou navíc prvotřídní a zaručujeme rychlost a dobrý servis. Naši kolegové jsou odborníci na svém místě a přesně ví co od nich budete potřebovat. Proto veškeré starosti můžete nechat naprosto na nás a my vám tam ušetříme i peníze. A jak to všechno vlastně funguje? Zašleme k vám kolegu, který zhodnotí danou situaci, a poté vám řekne rovnou na místě konečnou cenu. Stěhujeme navíc ne jednotlivce, ale také i firmy. Nebojíme se ani těžkých břemen jako jsou například piana. Nebo snad potřebujete pomoci s těžkými stroji? Pokud ano tak se nám stačí ozvat a spolu to vyřešíme snadno a rychle. Na našich stránkách navíc máme i fotografie z našich akcí, které jste uskutečnili. Nemusíte si lámat hlavu ani s demontáží nábytku nebo snad s jeho balením do bublinkové fólie.

krabice

To vše uděláme my za vás. Pakliže si nevíte stále rady stačí nám napsat a my se vám ozveme. Nebo snad víte o někom kdo by naši pomoc potřeboval a je v koncích? A co takové dočasné uskladnění věcí? Ano i to nabízíme, protože chápeme že může nastat situace kdy najednou nemáte kam své věci uložit. Stěhujeme nejen Prahu, ale také i další města. A nebo snad jste přímo z Nymburku a navíc ještě z paneláku? Žádný problém i vám pomůžeme od toho tu jste pro naše zákazníky denně. Stěhování nymburk je pro nás naprostou hračkou.

Rubriky
Podnikání

Spotřebiče

Elektrifikace je prostě nutností, bez ní bychom se vrátili o spoustu let zpátky. Netvrdím, že by to této planetě a přírodě nebylo ku prospěchu, ale přece jen…

Schválně si zkuste spočítat spotřebiče, které máte doma. Myslím ty, které si berou elektřinu ze zásuvek, spotřebiče na baterie netřeba brát v potaz. I když, samozřejmě, stále zůstávají spotřebičem. Ale nás zajímat nebudou. Proč, to pochopíte později.

jističe

Nuže, kolik jste jich napočítali? Jen obyčejná domácnost se dvěma dětmi se neobejde bez desítky. Že ne? Počítali jste třeba žárovky? No tak vidíte, ačkoli se nás také nebudou týkat, počítat se musí.

A nyní k jádru pudla. Vzpomeňte si kdy, pokud tedy vůbec, byla u spotřebičů udělána revize? Jasně, žárovek se netýká, ale třeba počítačů, elektrické trouby, nebo rychlovarné konvice ano. Námitka, že se nikdy nic nestalo neobstojí. Nestalo, ale stát může. Byli byste překvapeni, kolik požárů zavinily vadné konvice a jiné přístroje. Jen se podívejte na web hasičů a uvidíte sami . Budete hodně překvapeni. A také se řádně podívejte na materiální škody. Je docela možné, že vám po požáru kvůli spotřebiči nezbude ani ta střecha nad hlavou. A pokud pojišťovně nepředložíte doklad o provedení revize, nemusí dojít k plnění z její strany. Polopaticky, nedostanete ani floka. Ale ušetřili jste za revizního technika.

přímotop

Elektro revize spotřebičů je totiž jeho práce a jeho živobytí. Je to on, kdo vlastně chrání vaši rodinu před požárem, nebo před velmi nebezpečným úrazem. A ten může mít někdy ten nejhorší scénář.

Je samozřejmé, že vás k revizi nikdo nutit nemůže. Není na to zákon. Ale právě proto byste měli ve vlastním zájmu podniknout nějaké kroky, aby byla právě vaše domácnost bezpečná. A nevěřte tomu, že přístroj v záruce bezpečný je. Mě by být, ale nikdy nevíte, co je vevnitř. Právě s elektro revizí spotřebičů získáte jistotu.

Rubriky
Podnikání

Instalatéři Praha – jednička na trhu.

V každé domácnosti může nastat situace, kdy budeme potřebovat služby instalatéra. Ať už se jedná o malý nebo velký problém, neváhejte volat Prahu. Instalatérskou pohotovost Praha volejte kdykoliv během dne i noci, jsou tu pro vás nonstop.

Jedná se o opravy a montáže:

 • Rozvodů vody

 • Odpadů

 • Wc

 • Vodovodních baterií

 • Praček

 • Myček

 • Bojlerů

 • Umyvadel

 • Sprchových koutů

oprava umyvadla

Volejte na číslo 602 413 413, zde jsou připraveni s vámi problém okamžitě řešit v kteroukoliv dobu.

Nebo si můžete na výše uvedených webových stránkách vyplnit objednávkový formulář, v tomto případě musíte vyčkat, až vás firma kontaktuje.

Za příznivé ceny očekávejte dobře odvedenou práci a lidský přístup, který je v dnešní době k nezaplacení.

Rodinná firma vám také garantuje rychlé jednání havarijního servisu, po telefonické domluvě jsou do hodiny u vás.

Disponujeme několika desítkami výjezdních míst po celé Praze. Konkrétní místa si můžete najít na našich webových stránkách.

vytopený byt

Nenabízíme ale jen instalatérské práce. Naše služby zahrnují komplexnější servis jako topenářské práce, hledání úniku vody, čištění kanalizace, čištění odpadů nebo revize kanalizace.

Samozřejmostí je také dodržení záruční lhůty.

Záruční podmínky se řídí podle obchodního zákoníku. Záruka na použitý materiál je již daná konkrétními výrobci daných materiálů. Také záruky vám firma garantuje v nonstop provozu během celého roku (také o svátcích). Náš havarijní dispečink se o vše postará.

Závěrem si pojďme říci, že se můžete stát naším smluvním partnerem, to znamená finanční výhody pro vás.

Kdo může být naším smluvním partnerem?

V současné době jsou to firmy, bytová družstva, realitní kanceláře a soukromí podnikatelé.

 • Naším partnerem se můžete stát bez paušálního poplatku.

 • Platby můžete provést přes fakturu.

 • Sleva za služby činí 10 – 20% (dle rozsahu práce)

 • Garance příjezdu techniků do 1 – 1,5 hodiny.

Kontaktujte nás na e-mailovou adresu, telefonicky 602 413 413 nebo písemně poštou.

Rubriky
Podnikání

Volný byt?

Časy, kdy si někdo podal žádost o byt a bylo mu vyhověno v rozmezí pěti let jsou asi již dávno pryč. Ostatně ani tehdy to nebylo zase tak jisté. Chtělo to štěstí a náhodu, nebo otevřenou ruku pro úplatky. I nyní si samozřejmě (jak kde) lze žádost o byt podat. Jenže mladí nad tím mávají rukou, že mají času dost a když najednou přijde doba na ženění, protože se očekává dítě, je už pozdě.

byty v paneláku

Pokud tedy mladí uspějí s inzerátem, a mají štěstí, mohou se stěhovat někde do podnájmu. Nebo pronájmu. Ano, i mezi těmito pojmy je podstatný rozdíl, ale není zde místo na rozbor těchto termínů.

Tou dobou také mladí poznají, že je lépe mít něco svého a začne jejich pátrání jak na to. A touto cestou zkoumání a pátrání se možná doberou až k pojmu společenství vlastníků bytových jednotek.

Co to znamená? Zcela „přesnou“ informaci nám přinese nový občanský zákoník, kde se mimo jiné praví že, „Společenství vlastníků je právnická osoba…“ Uff.

byty s balkony

Opustíme tedy řeč úřední a pokusíme se to vysvětlit normální mluvou, a to mluvou přirozenou. Tady, jak se praví, „jak nám jazyk nebo huba narostla“.

A hned si dáme příklad, abychom se v tom dlouho nepatlali. Pokud si vaše děti chtějí koupit byt v paneláku, mohou se tím stát členy výše jmenovaného. A jejich povinnosti a práva budou sdílena s dalšími nájemníky v témže domě. A tak se mohou dostat k bydlení.

Samozřejmě, že to nemusí být panelák, může to být kdekoli, ale není zde místo na pečlivé rozebírání.

Pokud se vy, nebo kdokoli hodlá stát členem společenství vlastníků bytových jednotek, musí si k tomu nalézt odpovídající službu. A tu najde tak, že si klikne zde v tomto článečku na modrý odkaz výše a ihned bude přesměrován tam, kde mu sdělí podrobnosti a další informace.

Nu, a až se vše dozvíte, můžete začít přemýšlet o tom, co s informacemi a co s dalším životem.

Rubriky
Podnikání

Jak na placenou formu reklamy?

Hledáte efektivní způsob reklamy, která smysl a zároveň je cenově dostupný? Smysluplná propagace je u řady začínajících firem velký problém, se kterým se musí vypořádat. Jenže překážkou jsou pro ně vysoké investice na reklamu. Aby byla firma úspěšná, potřebuje generovat zisk, ten pomáhají přinést platící zákazníci. Zvláště na začátku podnikání je tak zapotřebí být aktivní nejenom na sociálních sítích, ale porozumět problematice SEO či zainvestovat do PPC reklam.

Internetový vyhledávač

SEO optimalizace
Internetové vyhledávače pracují s určitým algoritmem, který upřednostňuje weby s jistou historií, počtem návštěvníků, vyšší aktivitou atd. Odkazy na takové weby pak předkládá uživateli internetu na prvních příčkách. Jsou tedy mnohem více navštěvovány než třeba ty, které se objevují až na dalších stranách. Ruku na srdce, povětšinou každý z nás klikne na odkaz, který se objevuje při výsledcích vyhledávání mezi prvními v pořadí. Vlastní webová stránka už tak ke smysluplné a cílené propagaci dávno nestačí. SEO optimalizace webu či práce s klíčovými slovy je pro příliv nových zákazníků klíčová. Mnoho začínajících firem přesto tomuto kroku nevěnuje téměř žádnou pozornost, neboť se výsledky optimalizace projeví až s postupem času.

Digitální marketing

Ppc kampaň – co je to?
Ppc reklama je efektivní způsob reklamy, kdy inzerent neplatí za samotné zprostředkování reklamního obsahu, ale za jednotlivé prokliky na daný webový odkaz. Sám si tak může velmi snadno určovat, kolik vynaloží do reklamy finančních prostředků. Internetové vyhledávače pak placené reklamy zobrazují jako první v pořadí, tudíž se nemůže stát, že byte nebyli vidět. Navíc je možné okamžitě sledovat výsledky a dosah reklamy, které jsou snadno čitelné.

Mezi nejznámější ppc systémy https://www.seoconsult.cz/ppc-reklama-google-ads-a-sklik patří ten od společnosti Google – Ads a nemísíme opomenout zmínit ani Sklik od společnosti seznam. Cz, ten je nejvíce využíván v České republice.

Rubriky
Podnikání

Skočte rovnou do reality byznysu!

Rozhodli jste se vrhnout do podnikání? Máte nesplněný sen? Velký koníček, kterým byste se uživili? nebo si jen chcete vyzkoušet něco nového?

V každém povolání nás dříve nebo později dostihne okamžik stereotypu. Patří to k životu. Je potřeba na sobě nepřetržitě pracovat, vzdělávat se a udržovat si všeobecný rozhled. Pokud to jen maličko jde. Také je fajn tu a tam obvyklosti obejít obloukem a vystoupit ze svojí komfortní zóny i v pracovním světě. Kdo to zkusil, mohl by nám jistě vyprávět. A věřím, že by to bylo poučné povídání.

pracovat tvrdě

Být zaměstnancem je z pohledu většiny lidí zaručenější a stabilnější záležitost. Mnohdy ale nepřináší prostor pro seberealizaci. Což je vskutku velká nuda. Ve firmách je nulová motivace, za dnešních covidových opatření jsme na Homeofficech. Chybí nám šťáva a motor do pracovního nasazení. Nápady se nám v hlavách těžko tvoří. Starosti je totiž přehluší.Ale není všem dnům konec. Každý člověk je jiný. Nic není černobílé. Někdo se rád pouští do nových nepoznaných vod. Oproti tomu další jedinec bude za svou každodenní rutinu rád. Možná neslyšel rčení, že risk je zisk a neřídí se podle něj. To je ale velká škoda.

risk je zisk

Kdo se rozhodl založit si s.r.o. má v hlavě jasný cíl, i když třeba drobně zastřený mlhou. Vše se stane postupně. Samy na ten start určíte nebuďte a využijte výhod dnešní doby. Nejideálnější je nastudovat si co nejvíc informací a pokecat si se známými, kteří už jsou o krok či dva dál. Obrázek o situaci se rázem zostří. Jsou úkony, které musíte provést hned, a přes které vlak nejede. Spousta konkrétních rad, diskuzí a vychytávek najdete na internetu. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi nás zasvětí do všeho, co nám ještě není zcela odhaleno. Tak pojďme do toho. Štěstí přeje připraveným! Nevyvede nás z míry žádná listina, notář, poplatky. Bude to rychlé a efektivní jednání, z kterého vyjdeme s úsměvem. Budeme zase o krok blíže vizi. Té co nás dovedla až sem. Žijeme jen jednou a není na co čekat. Věřit si a nebát se výzev je předpokladem úspěchu nejen v podnikání.