Rubriky
Peníze

Není hypotéka jako hypotéka

Pokud si chcete splnit sen o vlastním bydlení, případně realizovat některý ze svých finančně nákladných plánů a snů, s největší pravděpodobností se vám to bez pomocné ruky banky nepovede. Ať už klasická nebo americká hypotéka představuje poměrně snadnou možnost jak si v krátkém časovém intervalu splnit sen o vlastním bydlení. Ovšem se stále se zpřísňující legislativou a zvyšující se úrokovou sazbou aktuálně přibývá stále více zamítnutých žádostí. Jak tedy postupovat a pro kterou z variant úvěrových produktů se rozhodnout?

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr na bydlení

Jedná se v podstatě o klasikou hypotéku, která má financovat náklady spojené s koupí, či rekonstrukcí nemovitosti. Zpravidla tento typ hypotéky nabízí nejvýhodnější úrokovou sazbu, ovšem je svázána byrokracií. U účelového úvěru, jakým je hypotéka na bydlení, je zapotřebí dokládat, na co byly peníze z úvěru čerpány. V opačném případě totiž dlužníkovi hrozí, že bude hypotéka zpoplatněna.

Americká hypotéka

Jedná se o neúčelový úvěr, tudíž není zapotřebí bance či nebankovní společnosti dokládat, na co byly peníze použity. U americké hypotéky je ale zapotřebí počítat s výrazně vyšší úvěrovou sazbou. Ovšem prostředky z ní krom bydlení můžete použít třeba na vybavení domácnosti, cestování, studium v zahraničí ad.

Papírové bankovky

Zatímco hypoteční úvěr na bydlení získáte pouze v bance, o americkou hypotéku můžete zažádat i v nebankovním sektoru. Nebankovní americká hypotéka je navíc v mnoha ohledech ke svým žadatelům přívětivější. Například ji mohou získat i žadatelé, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, případně nemohou doložit výši svých měsíčních příjmů. I u nebankovní hypotéky je zapotřebí ručit nemovitostí, stejně jako je tomu u její bankovní kolegyně. Vyplatí se tedy hlavně žadatelům, kterým banka z jakéhokoliv důvodu odmítla hypotéku schválit.

Rubriky
Peníze

Rychlá půjčka oproti nemovitosti

Každý z nás se může dostat do situace, kdy nutně potřebuje půjčit určitý finanční obnos. Proč nutně? Jak se říká, zítra už může být pozdě. Cíleným hledáním na internetu, ale třeba i během náhodné návštěvy autobazaru, jste si vyhlédli kupříkladu vysněný osobní automobil za výhodnou cenu. Se svým partnerem či partnerkou jste o takovém vozidle hovořili už dlouhou dobu, nikde jste na něj nemohli narazit a hle, najednou spadne před Vás jako blesk z čistého nebe tato nabídka k neodolání. Rozeběhnete se do své banky, ale tam můžete tvrdě narazit. Máte už jinou půjčku nebo nejste pro banku výhodný klient (hanlivě by se dalo říct, že jste pro ně klientem problematickým).

půjčka na nemovitosti

Ano, i tak na Vás mohou v bance nazírat a u Vašeho jména svítí v registrech banky velký červený vykřičník. A Vy ani vlastně nevíte, z jakého je to důvodu. Zkrátka a dobře, peníze na Vámi vyhlédnutý vysněný vůz Vám v bance nepůjčí. Jaké jsou Vaše další možnosti? Návštěva dalších „vyhlášených“ bank, kde klienty posuzují podle určitých, nám běžným smrtelníkům, nepochopitelných kritérií?

zástava nemovitosti

Předem je tento Váš boj možná ztracen. A Váš čas je drahý, autíčko na Vás nemusí už večer čekat. Právě pro Vás je tu půjčka oproti nemovitosti ihned. Naše společnost Light Finance s.r.o. na Vás pohlíží jako na rovnocenného partnera. Naši kvalifikovaní pracovníci posoudí Váš požadavek podle našich kritérií, která se liší od přísného a někdy těžko pochopitelného posuzovaní jiných finančních subjektů. Velkou výhodou pro Vás je skutečnost, že lze ručit zástavou Vaší nemovitosti. A samozřejmě – půjčíme Vám téměř na vše, nejen na auto. Vy nemusíte mít obavy, že Vám peníze nepůjčíme, my máme záruku, že budete splácet. Věci, které někdy vypadají složitě, jsou ve skutečnosti tak jednoduché. A vy už můžete pomalu, ale s velkou slávou vítat nového člena Vaší rodiny.

Rubriky
Peníze

Nebankovní půjčky: Známé pro své benevolentní podmínky?

Rychlé spotřebitelské úvěry nebo třeba americká hypotéka bez dokládání příjmů…na podobné úvěrové produkty můžete v případě nebankovních společností narazit čím dál častěji. Je potřeba navíc zmínit, že nebankovní sektor již v mnohých ohledech může s klidným svědomím konkurovat bankovním domům. Tak proč mezi lidmi stále koluje celá řada mýtů a polopravd o těchto společnostech. Zakládají se vůbec na pravdě? A v čem jsou nebankovní společnosti naopak lepší než banky?

smlouva k podpisu

Nebankovní společnosti si po dlouhá léta držely pověst coby nevýhodných a mnohdy předražených úvěrových poskytovatelů. Na druhou stranu je potřeba poznamenat, že jsou i k rizikovým žadatelům poněkud benevolentnější než je tomu v bankách. Ba dokonce na takové žadatele čekají přímo s otevřenou náručí.

Proč vsadit na nebankovní úvěr?

Mnoho lidí se pro nebankovní sektor rozhoduje v situaci, kdy potřebuje co možná nejdříve vyřešit svou špatnou finanční situace. Nebankovní úvěry jsou totiž velmi snadné na vyřízení a navíc není zapotřebí ani dokládat tolik dokumentů, které jsou v bance nutností. Nečekané rodinné výdaje či překlenutí doby do další výplaty…tyto problémy dokáží snadno řešit právě rychlé spotřebitelské úvěry. O ty je možné samozřejmě zažádat i v bankách, ovšem bude zapotřebí si projít mnohem náročnějším a zdlouhavějším schvalovacím procesem. Což v situaci, kdy žadatel potřebuje mít k dispozici potřebný obnos peněz co možná nejdříve, není zrovna to pravé ořechové.

úroková sazba

Nebankovní společnosti pracují s automatickým schvalovacím procesem. Není tak zapotřebí osobní schůzka, ale vše je možné vyřídit velmi snadno po internetu. Po vyplnění formuláře je výsledek zaslán žadateli už do několika minut. V případě kladného vyřízení, může mít žadatel na účtu peníze již do druhého dne. Rychlost a benevolentnost nebankovních úvěrů je tak do jisté míry vykoupena vyšší úrokovou sazbou a úmrtností žádostí.

Rubriky
Peníze

Nebankovní hypotéka formou americké hypotéky

Nebankovní, americká, exekuce, konsolidace, banky, registry, existuje tolik názvů, které jsou úzce spjaty s půjčkou, že se nám z toho až točí hlava kolem, přitom je to tak jednoduché. Ukážeme si to na příkladu.

Potřebujete peníze, nechcete jít do banky, tak si sednete k internetu a vše vyřídíte za pár hodin a hned máte peníze na účtu. Krásná představa a nereálná, myslíte si? Jenomže opak je pravdou. V dnešní době to může být skutečnost.

peníze eura

Není žádnou novinkou, že se půjčky a dokonce i úvěry například hypotéky sjednávají čistě po internetu. Vždyť k tomu potřebujete doložit jenom pár věcí, tak proč se zdržovat jinou byrokracií a papírováním a chozením do banky a po úřadech? Zbytečná ztráta času. Pohodlně se doma usaďte na gauči nebo v křesle, vezměte si do ruky tablet nebo notebook a jdeme na to.

Pokud potřebujete jenom obyčejnou půjčku na pár korun, můžete si ji vyřídit dokonce během 5 minut a máte ihned peníze na účtu. V případě větších investic jsou zde nebankovní hypotéky neboli americká hypotéka bez registru.

Nebankovní proto, že pro půjčku nejdete do banky, ale vyřídí Vám ji soukromá společnost. Na trhu jsou jich v dnešní době desítky.

dva lidé u počítač

Co všechno budete potřebovat? V případě americké hypotéky nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete. Nebudete muset ani dokládat účtenky za nákupy. Co však musíte udělat je, že budete ručit nemovitostí. V případě jakékoliv hypotéku tomu tak musí být. Ručí se většinou bytem, domem, pozemkem či jinými nemovitostmi. Nyní přecházíme k tomu hlavnímu. Získáte totiž za svou nemovitost určitá procenta, většinou se jedná až o 70% z hodnoty. Vše oceňuje profesionální znalec a odborný odhadce. Nízká úroková sazba bývá samozřejmostí. Tolerance záznamů je možná. Nikdo si nepřeje, abyste se dostávali do zbytečných dluhových pastí, proto si některé údaje musíme ověřit, například to, zdali nemáte záznam nebo exekuce. Peníze však můžete použít na cokoliv, co potřebujete zaplatit nebo vyplatit, například i na již zmíněné exekuce, dluhy, konsolidace, jiné půjčky a tak podobně. Můžete s nimi však také začít stavět nebo rekonstruovat dům.

Rubriky
Peníze

Kde půjčují podnikatelům?

Jsou období, kdy se soukromým podnikatelům daří, kdy jejich živobytí vzkvétá a oni si žijí klidně i na hodně vysoké noze. Jenže toto není nikomu zaručeno a už vůbec není jisté, že bude někdo takový žít v blahobytu navěky. Je celá řada důvodů, proč se to někdy v podnikání pokazí a pak je klidně i velice zle. Tak zle, že se to vlastními silami nedá zvládnout a je třeba sáhnout po nějaké té půjčce.

Půjčit si na to, aby se vdechnul podnikání nový život, není pochopitelně nic špatného. Pokud je tak tedy učiněno s rozmyslem, pokud ten, kdo si půjčuje, jedná uvážlivě a nevytlouká tak jenom pověstný klín klínem.

britské finance

Ovšem navzdory tomu, že jde při zachraňování podnikání o rozumné počínání, je skutečností, že takovému provozovateli chřadnoucího podnikání nejednou nejsou v mnoha finančních institucích ochotni půjčit. V bankách se musí nejprve prokázat dostatečně vysoké příjmy, musí se doložit dobře vypadající daňové přiznání, žadatel musí mít registry dlužníků bez poskvrnky a kdo ví, co všechno ještě. A pokud v tomto žadatel nedokáže obstát se ctí, mívá smůlu.

britské peníze

A jak se dá skomírající podnikání zachránit potom? Nejednou jedině tak, že se člověk obrátí na nebankovní společnost, která mu půjčí daleko pravděpodobněji a za mnohem příznivějších podmínek. Zde se nabízející hypotéka bez registru Hypotéka bez registru totiž nevyžaduje od těch, kdo o ni projevují zájem, zase až tak vysoké kvality, tady se dá vše zvládnout i jednodušeji a tím pádem i rychleji. Zde stačí i jenom to, že člověk coby záruku řádného splácení zastaví svoji nemovitost a že prokáže schopnost hradit splátky, a dá se mu vyhovět. A již ve velice krátké době jsou k dispozici peníze, jež lze do onoho podnikání investovat.

I sedmdesát procent odhadní ceny oné zastavené nemovitosti si tu lze půjčit, a splácet je pak možné třeba i až dlouhých třicet let. A to dává dostatek možností k tomu, aby se v daném podnikání skoncovalo s jeho potížemi.

Rubriky
Peníze

Potřebujete půjčku?

Peníze potřebuje v moderní společnosti každý. Někdo více a někdo naopak méně, ale každý z nás alespoň nějaké musí mít. Protože na jejich oběhu a fungování trhu je náš novodobý moderní život založen.

Každý potřebuje peníze, aby jimi platil za to, co potřebuje a co není schopen získat s využitím vlastních sil. Jenže nikdo nemá jistotu, že bude vždy dostatečně finančně zajištěný, že bude mít vždy na uhrazení všeho, co je nezbytné či žádoucí uhradit. Někdo nemusí mít dost finančních prostředků na svoji spotřebu, někomu se nemusí dostávat peněz na udržování jeho soukromé firmy v chodu. A co si počít pak?

stříbrné mince

Pak je zkrátka často nezbytné vzít si půjčku. Díky té se člověk dostane k penězům, jež jsou mu zapotřebí, díky ní překlene těžké časy, kdy nemá dost svých vlastních prostředků. A když se následně taková půjčka v pořádku splatí, je vše v podstatě v pořádku.

Jenže získat nějakou vhodnou půjčku nemusí být právě snadné. Ba může to být i pomalu neřešitelná záležitost. Protože když člověk zamíří do nějaké finanční instituce s úmyslem si půjčit, nemá vůbec záruku, že se zde takové pomoci dočká. Nejprve totiž musí nade všechnu pochybnost prokázat, že půjčené peníze i s úroky a poplatky také vrátí. A těm, kdo jsou v zoufalé finanční situaci, se něco takového prokazuje věru jenom těžko.

hnědá peněženka

A když tak člověku odmítnou v bance vyhovět a nepůjčí mu ani korunu? Pak určitě přijde vhod nebankovní americká hypotéka Nebankovni-hypoteky-cz.cz, u níž i někdo takový uspět může. Tedy za předpokladu, že má nemovitost, jejímž zastavením by se za vrácení půjčených peněz zaručil, a za předpokladu, že bude mít z čeho splácet.

Podmínky u nebankovní hypotéky jsou tedy daleko snáze zvládnutelné, než je tomu u jiných půjček. Není se tu třeba bát ani nízkých příjmů, ani záznamů v registrech dlužníků, ani exekucí a dalších těžkostí. A to přijde kdekomu vhod.

Rubriky
Peníze

Válčíte s penězi?

A k tomu, abyste uspokojili všechny své potřeby, byste potřebovali mít po ruce pořádný balík? Naštěstí je zde jedna osvědčená cesta, jak pokrýt alespoň část vašich nároků, anebo klidně i všechny. Peníze si můžete půjčit. A výhodná nebankovní hypotéka od nebankovnihypoteky.net se postará o to, abyste s nimi mohli pokrýt vše, co bude třeba.

drobne mince

Získat dostatek peněz na cokoli rozhodně není snadné, tím spíše, když se pro ně vydáte do banky. To, zda se svou žádostí uspějete či nikoli, záleží na celé řadě různých okolností. Samostatnou kapitolou je vaše finanční situace a bonita, ale velkou roli hraje samozřejmě i to, na co chcete peníze následně použít.

Kdo by si myslel, že když dostane půjčku, za kterou nemálo zaplatí, takže bude mít volnost s takto získanými penězi, tak by se hrubě mýlil. Vlastně je to překvapivé, ale peníze, za jejichž půjčku zaplatíte, nemůžete ani zdaleka využívat tak svobodně, jak by to bylo přirozené. Něco takového je možné jen u jednoho typu úvěru, a tím je americká hypotéka. Ostatní typy půjček jsou účelově vymezené, takže s nimi musíte naložit v souladu s jejich určením.

Pakliže sháníte peníze na bydlení, s účelem úvěru nebudete mít žádné potíže. Na bydlení je určena většina úvěrů, takže takové vymezení vám jistě přijde vhod. Problém může nastat jen ve chvíli, kdy žádáte vysokou sumu peněz, ale nemáte po ruce dostatečnou finanční spoluúčast, a také vaše bonita pokulhává.

Jakmile narazíte na první problémy, tak velmi rychle zjistíte, že pokud jde o banky, nemůžete očekávat žádnou flexibilitu. Stačí sebemenší komplikace a vaši žádost automaticky zamítnou.

detail 10 euro

Pakliže víte, že to nebude jednoduché, tak uděláte nejlépe, když se obrátíte se žádostí o peníze na nebankovní společnost. Ta vám ochotně ušije nabídku na míru vašim možnostem i potřebám. A to i v případě, když vás jinde považují za beznadějný případ. Řešení vždy existuje a často závisí jen na ochotě poskytovatele úvěrů.

Rubriky
Peníze

Půjčka bez zbytečných komplikací pro lidi s velkými plány

Také patříte k těm, kteří mají nějaké nevšední přání, a marně na něj shánějí peníze?
Není divu, sehnat velkou půjčku na něco jiného, než na bydlení, je opravdu umění, takových nabídek je skutečně po málu. Tedy až na jednu – na americkou hypotéku.
Právě tato půjčka je určena na všechny nevšední potřeby, které jen člověk může mít. Vlastně ji můžete využít, na cokoli vás jen napadne. Zatímco většina úvěrů je jasně účelově vymezena, tak tento je bezúčelový, což v praxi znamená, že vám nikdo nebude diktovat, na co jej smíte, anebo naopak nesmíte využít. Je úplně jedno, jak s ním naložíte.euro bankovky, mince
To má hned několik výhod najednou. Když si sjednáte takový bezúčelový úvěr, můžete s penězi podniknout cokoli, nikdo vám do toho mluvit nebude, protože se to ani nikdo nedozví. Nemusíte nikomu říkat, co máte v plánu. A stejně tak ani po vyčerpání peněz nebudete muset nikomu skládat účty. Takže nejen, že nikdo nebude strkat nos do vašich záležitostí a vy tak dokonale ochráníte své soukromí, ale budete skutečně nezávislí.
Ať už peníze nacpete do slamníku, na kterém budete spát, anebo si s nimi zatopíte v kamnech, nikdo se o tom nedozví, takže to klidně můžete udělat. Nicméně jistě existuje celá řada lepších způsobů, jak je využít.staré mince a bankovky
K tomu, abyste si mohli americkou půjčku opravdu dokonale vychutnat, byste si ji měli sjednat u toho pravého poskytovatele. V portfoliu ji má ledaskdo, ale jen málokdo vás svými požadavky a podmínkami nebude zbytečně omezovat. A navíc jen málokdo vám umožní čerpat půjčku i se zápisem v registru anebo s nižší bonitou.
Pakliže je to i váš případ, tak si jednoznačně sjednejte nebankovní americkou hypotéku bez registru Americka-nebankovni-hypoteka.cz, anebo nebankovní americkou půjčku bez dokládání příjmů. Právě tyto finanční produkty bez zbytečných komplikací vám umožní splnit si své sny.

Rubriky
Peníze

Hypotéky bez registru

Chtěli byste najít skvělou nebankovní společnost, která by vám angela výhodný úrok, skvělé řešení, které bude rychlé a podobně? Pokud je tomu tak, rozhodněte se ještě dneska a vyberte si tohle všechno ještě hned dneska a budete naprosto spokojení ve všech směrech. Určitě se rozhodněte ještě hned dneska. Tohle bude opravdu takové rozhodnutí, které vás posune dopředu, to si pište. Vyberte si tohle všechno od nás z našich skvělých stránek a uvidíte sami, že to dopadne dobře.

klíče

Připojte se co nejdříve ke všem našim klientům a budete na sto procent spokojení, protože my vás nenecháme čekat, vyřešíme to co nejdříve, na schválení si vezmeme maximálně dvacet čtyři hodin od odeslání vaší žádosti, a kdybyste se na cokoliv chtěli zeptat, tak stačí udělat ten první krok a rozhodnout se třeba hned. Budete spokojení ve všem, to je jasné. Naše hypotéky bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/ jsou naprosto skvělé a jakmile to vyzkoušíte, jak to všechno funguje, tak to bude všechno opravdu skvělé, tak se nebojte a udělejte tohle všechno ještě hned dneska.

finance

Neplaťte nic předem

S námi tohle bude všechno opravdu velice výhodné, protože nebudete platit nic dopředu a všechno dopadne naprosto luxusně. Bude to něco skvělého. Udělejte tohle všechno ještě dneska a bude to pro vás opravdu skvělé rozhodnutí. Uvidíte, že je to opravdu něco luxusního. Měli byste se rozhodnout ještě dneska. Tohle je skvělá příležitost pro vás. Pokud byste chtěli zjistit více informací, které by byly konkrétnější, tak to stačí udělat ještě hned dneska vybrat si tohle všechno ještě dneska a budete naprosto spokojení. Uvidíte, že my vám vyhovíme a pomůžeme, to je jasné. Uděláme všechno, co budete chtít, abyste vy, jako naši klienti, byli opravdu nadšení a spokojení, protože to je pro nás důležité. Všechno dopadne dobře.

Rubriky
Peníze

Litecoin mining se vyplatí provádět v těžařském poolu

Spuštění virtuální sítě Bitcoinu v roce 2009 znamenalo průlom ve finančním sektoru. Najednou se objevil decentralizovaný funkční konkurent, jemuž nemůže řada bank doslova přijít na jméno. Koncepce fungování Bitcoinu se stala následování hodným motivem pro některé další zájemce, a tak se zrodily Litecoiny, Dogecoiny a další „Altcoiny“. Ostatně, nic obtížného to není, stačí použít otevřený zdrojový kód první mateřské měny, navrhnout nový název, logo, poučit se z některých problematických funkcí svého předchůdce, provést několik jednoduchých úprav, a můžete další měnu spustit.
litecoin kryptoměna.jpg

Alternativních kryptoměn existují stovky

V zásadě se princip všech virtuálních mincí od sebe neliší. Jde o uzavřenou síť těžebních programů a virtuálních peněženek. Jednotlivé transakce jsou šifrovány, zařazovány do bloků a umístěny do tzv. blockchainu – účetní knihy všech pochodů v síti dané měny. Historie transakcí je tedy transparentní a uživatelé ji mají k dispozici. Podmínkou je pouze šifrování klíčem, jehož náročnost ovlivňuje těžba, tedy v závislosti na počtu těžařů v síti. Ti také za každý vyřešený tzv. blok získávají odměnu ve formě nových mincí vydaných do oběhu.
litecoin podnikání.jpg

Některé altcoiny mohou mít do budoucna značný potenciál

Vedle samotného Bitcoinu lze obchodovat i s dalšími měnami a i když se předpokládá, že jeho pozice zůstane stabilní ve světě kryptoměn mnoho let, bude souběžně s ním fungovat i řada jeho konkurentů. Už dnes je zajímavý pohled na jeho dceřinou měnu Litecoin, odvozenou přímo od něho.
Předpokládá se, že se s ní bude obchodovat za velké peníze v horizontu několika let a výhodou této měny je stále výhodná těžba, tzv. Litecoin mining pomocí grafických karet. Obtížnost těžby je v tomto případě mnohem snazší ve srovnání s Bitcoinem. Prozatím je hodnota druhé nejznámější altcoinové alternativy relativně nízká, ale někteří finančníci se k tomuto fenoménu vyjádřili velice kladně.