Moderní mobilní domy k celoročnímu užívání

Jste mladý pár a hledáte levné bydlení? Rádi byste se osamostatnili od rodičů a kráčeli ve společné cestě už jen samy?

mladý pár

Jak sehnat levné bydlení, abyste mohli letní dny trávit na zahradě popíjet čerstvě uvařenou kávu a radovat se s krásného slunného počasí. Našetřeno toho moc nemáte, ale uzavřít se v panelovém domě taky nechcete. Máme pro vás možnost jiného bydlení. V dnešní době velice rozšířené a jeho pořízení není tak moc nákladné, jako postavit klasický dům. Bydlete moderně a elegantně v dřevěných mobilních domech http://www.lavarohouse.cz/. Bude vám stačit vlastní pozemek a nemusí být v zastavitelné zóně. Jen vám na příslušném stavebním úřadu musí povolit si dům na pozemek umístit. Může to být zahrada nebo sad.

zahrada

Dům můžete mít k celoročnímu užívání nebo jen v letním období na rekreační užívání. Domy jsou kvalitně zatepleny a izolovány a proto mohou sloužit celý rok. Je to jen na vás, kterou variantu zvolíte. Naše firma nabízí několik typů domu.

Domy skladem jsou již vyrobeny a můžete je vidět na našich prodejnách. V České republice máme tři pobočky. Dále tu máme Lavaro domy, které jsou určeny k celoročnímu užívání. Mají kvalitní ocelový podvozek a můžete je mít buď vybavené, nebo bez vybavení a dovybavit si je samy podle svého. Pak máme domy Platinum a Grande, které patří mezi naše luxusní stavby a jejich pořízení je nákladnější. Domy se dají zkolaudovat, protože jsou stavěny podle stavebního zákonu. Poslední verzí jsou Relax domy. Na našich stránkách si můžete dům vizuálně postavit a navolit si jeho venkovní vzhled. Neváhejte a koukněte se na naši nabídku mobilních domů. Bydlete levně, ale přitom moderně. Mobilní domy jsou od klasických domů k nerozeznání. S domy budete spokojeni a budete mít dostatek prostoru. Zvolte pro svůj život jiný styl bydlení s pohybem na zahradě.