Online investice- nenechte peníze ležet ladem

Ať už peníze od rodičů, babiček nebo po skončení spoření či jiných vkladech nebo dokonce výhra Vám do ruky přihraje určitý obnos peněz. A vy si říkáte jak je zhodnotit nebo nechat rozrůstat? Nebojte se online investovat. Tento druh investice pomocí internetu je už delší dobou velmi oblíbený. Není to tak těžké, jak na jednu stranu může vypadat. Pokud s tím nemáte žádné zkušenosti nemusíte se ničeho obávat. Nyní si řekneme jaké pravidla dodržovat a na co si v opačném případě dávat pozor.
mobil nad pc

Jak správně investovat online


Hned na začátku Vašeho investování si stanovte hranice. Ty Vám pomohou od možných rizik zbytečného prodělání v horším případě zadlužení. Jako velké základní pravidlo je při investování- investovat pouze peníze nad rezervu, kterou máte. Určitě se nedoporučuje obchodovat ze všemi disponibilními penězi. Důležitou součástí obchodování je umět dobře anglicky. To Vám otvírá možnosti na americké burze. Je to, ale velký požírač času. Od 15:30 do cca 22:00 hodin sedíte pouze u počítače a obchodujete. Obchodovat samozřejmě můžete i zprostředkovaně přes českou firmu. Stačí se zaregistrovat u makléřské firmy. Toto obchodování skýtá výhody v podobě možnosti konzultací, poplatky bere na sebe makléře a nemusíte umět bezchybnou angličtinu. Obchodujte s chladnou hlavou a nenechte se zmítat emocemi. Nikdy neinvestujte všechny peníze pouze do jedné věci. Doporučuje se investovat do více odvětví (káva, zlato, komodity). Vždy investor sám rozhoduje do čeho a kolik bude investovat.
graf obchodování

Průvodce online obchodování


· Ujasněte si, jakým způsobem chcete investovat. Zda krátkodobě nebo dlouhodobě
· Ujasněte si, na jakých trzích chcete investovat. Může se jednat o Českou republiku, USA, ale obchodovat se dá i na Německé frankfurtské Deutsche Börse nebo v Asii.
· Ujasněte si základní parametry investování
· Investování si můžete vyzkoušet i nanečisto s demo účtem