Skočte rovnou do reality byznysu!

Rozhodli jste se vrhnout do podnikání? Máte nesplněný sen? Velký koníček, kterým byste se uživili? nebo si jen chcete vyzkoušet něco nového?

V každém povolání nás dříve nebo později dostihne okamžik stereotypu. Patří to k životu. Je potřeba na sobě nepřetržitě pracovat, vzdělávat se a udržovat si všeobecný rozhled. Pokud to jen maličko jde. Také je fajn tu a tam obvyklosti obejít obloukem a vystoupit ze svojí komfortní zóny i v pracovním světě. Kdo to zkusil, mohl by nám jistě vyprávět. A věřím, že by to bylo poučné povídání.

pracovat tvrdě

Být zaměstnancem je z pohledu většiny lidí zaručenější a stabilnější záležitost. Mnohdy ale nepřináší prostor pro seberealizaci. Což je vskutku velká nuda. Ve firmách je nulová motivace, za dnešních covidových opatření jsme na Homeofficech. Chybí nám šťáva a motor do pracovního nasazení. Nápady se nám v hlavách těžko tvoří. Starosti je totiž přehluší.Ale není všem dnům konec. Každý člověk je jiný. Nic není černobílé. Někdo se rád pouští do nových nepoznaných vod. Oproti tomu další jedinec bude za svou každodenní rutinu rád. Možná neslyšel rčení, že risk je zisk a neřídí se podle něj. To je ale velká škoda.

risk je zisk

Kdo se rozhodl založit si s.r.o. má v hlavě jasný cíl, i když třeba drobně zastřený mlhou. Vše se stane postupně. Samy na ten start určíte nebuďte a využijte výhod dnešní doby. Nejideálnější je nastudovat si co nejvíc informací a pokecat si se známými, kteří už jsou o krok či dva dál. Obrázek o situaci se rázem zostří. Jsou úkony, které musíte provést hned, a přes které vlak nejede. Spousta konkrétních rad, diskuzí a vychytávek najdete na internetu. Odborníci s mnohaletými zkušenostmi nás zasvětí do všeho, co nám ještě není zcela odhaleno. Tak pojďme do toho. Štěstí přeje připraveným! Nevyvede nás z míry žádná listina, notář, poplatky. Bude to rychlé a efektivní jednání, z kterého vyjdeme s úsměvem. Budeme zase o krok blíže vizi. Té co nás dovedla až sem. Žijeme jen jednou a není na co čekat. Věřit si a nebát se výzev je předpokladem úspěchu nejen v podnikání.