Trocha nostalgie v hrách

Miluju nostalgii, a tak jsem se rozhodla napsat další článek o hrách, které jsme hráli, když jsme byli mladší. Jaká hra byla podle vás nejlepší?

A) Oheň a Voda

Kdo nezná tuto hru, tak prostě neměl skvělé dětství a skvělou kooperaci se svým kamarádem. Oheň a Voda je snad nejznámější hra u nás. Jeden člověk hraje za oheň a druhý za vodu. Sbíráte diamanty a jde o to, abyste oba dorazili tzv. do domečku za co nejrychlejší čas se všemi diamanty. Pak se vám otevírají další kola. Existuje mnoho dílů této skvělé hry. já měla nejvíce ráda ty kola, kde jste šli po tmě a kolem vás bylo jen trochu světla. Takže za mě obrovská nostalgie. Hrála jsem jí dokonce i nedávno.

www

B) Papa`s

Rozhodně znáte hru, která má mnoho variant. V Papa`s Pizzeria jste přijímali objednávky na pizzy a podle přání zákazníka jste je vytvářeli. V Papa`s Donuteria jsme přijímali naopak objednávky na donuty a zdobili jste je podle přání zákazník a pekli jste je také podle požadavku. V Papa`s PanCakeria jste přijímali objednávky na lívance a plnili jste zákazníkům přání podle toho, co si objednali. Existuje také Papa`s Taco Mia, Papa`s Hot Doggeria, Papa`s Cheeseria, Papa`s Cupacakeria a mnoho dalších dílů této naprosto skvěle vytvořené hry, která baví i dnes mnoho lidí.

www

C) Lady Popular

Moje nejoblíbenější hra, když jsem byla tak o 7 let mladší. Vytvořili jste si takovou modelku, které jste vybrali vlasy, barvu pleti nebo líčení. Pak jste bojovali v aréně s ostatními modelkami, museli jste si zlepšovat charakter a porazit je. Kupovali jste své postavě oblečení, časem jste si mohli pořídit byt a vybavovat ho. Také jste si mohli koupit domácího mazlíčka a mohli jste mít i přítele. Za mě absolutně vydařená hra pro dívky.

Existuje mnoho her, na které bychom neradi zapomněli, ale může se stát, že na ně zapomeneme, proto si je tu takhle připomeneme.