Umění volejbalu

Už od třetí třídy základní školy jsem hrála volejbal. A volejbal mě hodně bavil, protože ho taky hrála dříve moje máma a potom ho začala hrát můj bratr. Můj bratr měl hodně rád sport a s volejbalem začal, když mu bylo asi dvanáct anebo třináct let. A to vůbec na volejbal přišel úplně náhodou. A já si troufám říct, že do té doby bratr ani nevěděl, že nějaký sportovní volejbal existuje. Že existuje nějaký kroužek volejbalu. Jenomže on se k tomu dostal úplně náhodou. Protože on chtěl jet na nějaké sportovní tábor. Ale bohužel už měli plno, protože se bratr přihlásil opravdu pozdě. Takže maminka a můj bratr byly opravdu nešťastní, protože bratr si moc přál jet.

Plážový volejbal mě baví.

A tak on se tam jel podívat s maminkou alespoň takhle, jak to tam chodí. A právě tam na táboře z dálky viděl, že tam děti hrají volejbal a úplně si ho na první pohled zamiloval. Takže jsem byla ráda, že bratr z toho táboru aspoň něco měl. Mohl se aspoň věnovat sportu. Maminka během čtyř dnů našla tady u nás ve městě kroužek, který se věnuje sportu a hlavně volejbalu.

Volejbal je sexy.

A musím říct, že když jsem se s maminkou šla podívat, jak bratr hraje volejbal, tak jsem si taky volejbal zamilovala. Opravdu mě to bavilo. Takže asi za týden jsem do kroužku chodila už taky. A dokonce jsem v umění volejbalu dohnala i bratra, takže jsme hráli taky v jednom týmu. Hraní volejbalu nám vydrželo asi šest let, kdy jsme hráli za kroužek. Nyní už ho hrajeme pouze pro zábavu, protože už na to nemáme tolik času. Nicméně ale pokud hledáte nějaký perfektní sport, tak volejbal pro vás bude to pravé. Zkuste to. Nebo jste spíše na jiný druh sport? Třeba šachy? Ten má k pohybové aktivitě hodně daleko. A když už jsme u šachů, královské hře. Tak jak jste na tom vy? Myslíte si, že šachy jsou taky sport? Nebo si myslíte, že je to klasická desková hra jako dáma?