Za co nejčastěji utrácí muži?

Mužský způsob nakupování se razantně liší od toho ženského. Muži na rozdíl od žen vědí, co chtějí koupit a nekupují nic, jen tak pro potřebu něco vlastnit. Mají jasné představy o tom, do čeho chtějí investovat a co jich potěší natolik, aby neměli potřebu zbytečně navíc rozhazovat.

1                   AUTO – JEJICH MILÁČEK

Do auta je především nutnost investovat než jen obyčejný chtíč. Auto potřebuje stálou údržbu, nové součástky a výměnu příslušenství. Na jednou stranu jich těší, že pro svého čtyřkolového miláčka můžou správnou údržbou udělat vše pro to, aby se jim pak odvděčil dokonalou spotřebou využití.
spadlá pěna na pivu

2                   ZÁBAVA V KAŽDÉM VĚKU

Ať už je muž mladý nebo už v pokročilém věku – pořád je svým způsobem dítě. A takové dítě nepohrdne žádnou formou zábavy. I elektronické hračky, počítačové hry neboutrácení za zážitky, které přináší adrenalin a zábavu v jednom, není pro muže nic netypického – právě naopak!

3                   ODPOČINEK U PIVKA

Muži a jejich nápoj štěstí jménem pivo, je pro ně skutečně velká investice, které se ale ani omylem nehodlají vzdát. Zajít si jednou , dvakrát nebo každý den na pivko (nebo více piv) je pro něho důležité z hlediska odpočinku, potěšení aposezení s přáteli.

4                   ŽENA – PRŮVAN VAŠÍ PENĚŽENKY

Samozřejmě, že to neplatí u všech žen, ale o převážné většině z nich se dá říct, že se nechávají od muže vydržovat. Platit nesmyslné nákupy oblečení, nábytku neboluxus v podobě výletů a pobytů. I taková investice – muže, který má ženu „na peníze“ v žádném případě nemine.
skok na motorce

5                   KONÍČKY, KTERÉ JSOU POTŘEBA!

Utrácet za volbu koníčků není nic sobeckého, ale často i potřebného pro psychické a fyzické přežití. Koníčky nám pomáhají usnadnit náš život vyloučením napětí, stresu apodání fyzických výkonů pro naše zdraví.Muži se mnohdy věnují sportu, závodění neborůzným manuálním činnostem, a to vše stojí samozřejmě peníze, které rádi a vždy obětují pro jejich blaho a uvolnění svého těla a mysle od všeho, co život přináší.